04. 07. 2017
Šetrite na správnom mieste.

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie Originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?

Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú dosť citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen sú pravé Volkswagen diely

Zatiaľ, čo Originálne diely Volkswagen® a Originálne výmenné diely Volkswagen sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely Volkswagen boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti Volkswagen AG.

Špecifické normatívy pre výrobu Ekonomicky výhodných dielov Volkswagen sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia ako pri Originálnych dieloch Volkswagen®.

Zníženie nákladov pri výrobe Ekonomicky výhodných dielov vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s Originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch v Ekonomicky výhodnom variante sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka.

Atraktívne balíky služieb

Originálne, kvalitné a zároveň cenovo výhodné, také sú Ekonomické balíky Volkswagen, ktoré zahŕňajú Ekonomicky výhodné diely Volkswagen vyrobené z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii so 100% servisnými službami Volkswagen. V jednom balíčku tak zákazník získa 20 % zľavu na Ekonomicky výhodný diel Volkswagen a 10 % zľavu na prácu kvalifikovaného servisného personálu. S odbornými znalosťami nášho autorizovaného servisu Volkswagen zachováme vašu mobilitu a postaráme sa o bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov.

Paleta servisných služieb je naozaj široká a tak je váš Volkswagen v dobrých rukách. Doprajte mu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za to odvďačí svojou bezpečnosťou a spoľahlivosťou na cestách doma aj v zahraničí.

Ekonomické diely » leták

Viac informácii Vám radi poskytnú naši servisní poradcovia:
Kontakt:
0911 608 192 Ivan Marcel
0917 131 825 Fulep Tomáš
055/ 79 616 11
email: ke.prijem@aomvsr.sk,
FB: Automobilove opravovne MV SR Kosice
osobne v našom servise na Priemyselnej 1 v Košiciach.

Na stránku aktualít v kategórii:   Košice
Na stránku prevádzky:   Košice